24 listopada 1984 |
Świętoszek
Molière
postać: Elmira reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
23 marca 1985 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
postać: Żona reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
21 czerwca 1985 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Agafia Tichonowna reżyseria: Chełminiak Marek teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
8 lutego 1986 |
Palacz zwłok
Fuks Ladislav
postać: Erna; Właścicielka reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1986 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Panna Młoda reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 czerwca 1986 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Czarna Wróżka reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 lutego 1987 |
Stuknięta
Gelman Aleksander
postać: Żona Pietrienki reżyseria: Grigorjan Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1987 |
Burza
William Shakespeare
postać: Ceres reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 listopada 1987 |
Czego nie widać
Michael Frayn
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 listopada 1987 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Poppy Norton Taylor reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Gość hotelowy reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Baletnica reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 października 1994 |
O, beri-beri
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Matka II reżyseria: Komasa Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Anioł reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 stycznia 1999 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
postać: Zając I;Wiewiórka;Małgosia reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Lady Mackduff reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 stycznia 2000 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Stalony-Dobrzański Andrzej
postać: Ptak Bezimienny reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 kwietnia 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.II
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Macocha reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 maja 2001 |
Złoty sen w stanie nieważkości
Maksym Gorki
postać: Kwasznia reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
20 października 2001 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 stycznia 2002 |
Jesień i zima
Lars Norén
postać: Margareta reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2002 |
Bal w Operze
Julian Tuwim
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2002 |
Bal w Operze
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 grudnia 2002 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Pani Jourdain reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 stycznia 2004 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Księżna Yorku reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
12 czerwca 2004 |
Sztuka polityczna
Bugadze Łasza
postać: Matka Ciciny;Matka Narkomana reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 lutego 2005 |
Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Teściowa, Miłosierna reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 czerwca 2005 |
Pierścień i róża
Thackeray William Makepeace
postać: Gburia-Furia reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 września 2005 |
Plastelina
Wasilij Sigariew
postać: Matka Aleksa, Kobieta z ptysiem reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
10 grudnia 2005 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
10 grudnia 2005 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
postać: Chanel reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 stycznia 2006 |
Rosyjska poczta ludowa
Bogajew Oleg
postać: Elżbieta II, królowa Anglii reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
23 listopada 2007 |
Lekcja panny Margaridy
Roberto Athayde
forma twórczości: role reżyseria: Junak Tadeusz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
14 marca 2008 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
9 lipca 2008 |
We are the champions. Piosenki sportowe
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Gajdzis Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
23 maja 2009 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
24 września 2011 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Betty, Molly reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
13 kwietnia 2012 |
Wszyscy święci
Wojciech Faruga, Jarosław Jakubowski
postać: Matka reżyseria: Faruga Wojciech teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
13 kwietnia 2013 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kierownik pociągu reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
25 października 2013 |
Historie bydgoskie
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 grudnia 2013 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Radczyni reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 lutego 2014 |
Plastusiowy pamiętnik
Maria Kownacka
postać: Gumka Myszka, Pani Nauczycielka, Babcia reżyseria: Frankiewicz Lena teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
7 maja 2014 |
Trędowata. Melodramat
Wojciech Faruga, Paweł Sztarbowski
postać: Idalia Elzonowska reżyseria: Faruga Wojciech teatr: Bydgoska Komedia Muzyczna, Bydgoszcz
|
16 stycznia 2016 |
Grona gniewu
John Steinbeck
postać: Babka Toma, Przedstawicielka Komitetu reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 stycznia 2017 |
Komuna Paryska
Agnieszka Jakimiak, Weronika Szczawińska
forma twórczości: role reżyseria: Szczawińska Weronika teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 grudnia 2017 |
Komedia omyłek
William Shakespeare
postać: Emilia reżyseria: Salério Jean-Philippe teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2018 |
Balladyna. Wojna wewnętrzna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Łagowska Justyna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|