6 kwietnia 1965 |
Janek
Władysław Żeleński
forma twórczości: role reżyseria: Majak Antoni teatr: Opera Łódzka, Łódź
|
28 sierpnia 1965 |
Fra Diavolo
Daniel François Esprit Auber
forma twórczości: role reżyseria: Nedomansky Leo teatr: Opera Łódzka, Łódź
|
20 stycznia 1967 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
postać: Połowiec reżyseria: Sykała Roman teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
22 stycznia 1967 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: role reżyseria: Nedomansky Leo teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 czerwca 1967 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Pan Twardowski reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 czerwca 1967 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Pan Twardowski młody reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
30 grudnia 1967 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Książę Zygfryd reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Rotbart-Czarodziej reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 maja 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
13 września 1969 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Tybalt reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
18 października 1969 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Majak Antoni teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 marca 1970 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Królowa macocha - Wiedźma reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 marca 1970 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: pedagog baletu reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
21 maja 1970 |
Orfeusz w piekle
Jacques Offenbach
forma twórczości: role reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 października 1970 |
Wieczór baletów polskich
Karol Szymanowski
postać: Harnaś reżyseria: Borkowski Witold, Jarzynówna-Sobczak Janina, Jarzynówna-Sobczak Janina, Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 października 1970 |
Wieczór baletów polskich
Stanisław Moniuszko
postać: Komendant reżyseria: Borkowski Witold, Jarzynówna-Sobczak Janina, Jarzynówna-Sobczak Janina, Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 października 1970 |
Wieczór baletów polskich
Karol Kurpiński
postać: Pan Młody reżyseria: Borkowski Witold, Jarzynówna-Sobczak Janina, Jarzynówna-Sobczak Janina, Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
20 maja 1972 |
Dafnis i Chloe
Maurice Ravel
postać: Darkon reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
20 maja 1972 |
Zielony stół (Taniec Śmierci)
Cohen Frederik A.
postać: Śmierć reżyseria: Jooss Kurt, Markard Anna teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
24 marca 1973 |
Szach mat
Bliss Arthur
postać: I Czerwony Rycerz reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 maja 1973 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Colas reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 maja 1973 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Simone reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 października 1974 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
forma twórczości: role reżyseria: Majak Antoni teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
21 listopada 1975 |
Gajane
Aram Chaczaturian
postać: Władca teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 kwietnia 1976 |
Concerto grosso
Szabelski Bolesław
forma twórczości: role reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 kwietnia 1976 |
Tam O`Shanter
Lucas Leighton
postać: Warlock reżyseria: Trunoff Vassilie teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
13 listopada 1976 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Harnaś teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
23 kwietnia 1977 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Książę Zygfryd teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
23 kwietnia 1977 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Rotbart teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
29 października 1977 |
Szeherezada
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Sułtan reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
25 czerwca 1978 |
Wieczór baletów polskich
Karol Szymanowski
postać: Harnaś reżyseria: Kiliński Zbigniew, Kiliński Zbigniew, Kiliński Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
22 września 1979 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Hilarion reżyseria: Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
22 września 1979 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Wilfryd reżyseria: Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
8 grudnia 1979 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
8 grudnia 1979 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Satyr reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
12 kwietnia 1980 |
Tannhäuser i turniej śpiewaków na Wartburgu
Richard Wagner
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1980 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Piasecki Jarosław, wg Wasilija Wajnonena i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1980 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Radca Drosselmeyer reżyseria: Piasecki Jarosław, wg Wasilija Wajnonena i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1980 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Piasecki Jarosław, wg Wasilija Wajnonena i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
6 grudnia 1980 |
Esse
Miłosz Czesław
forma twórczości: asystent baletmistrza reżyseria: Gutek Dobrosława teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
6 grudnia 1980 |
Głos kobiecy
Knittel Krzysztof
forma twórczości: asystent baletmistrza reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
6 grudnia 1980 |
Odrodzenie
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: asystent baletmistrza reżyseria: Wrzosek Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
6 grudnia 1980 |
Odrodzenie
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wrzosek Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
21 lutego 1981 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
21 lutego 1981 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Girej reżyseria: Korycki Zbigniew teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 listopada 1981 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
14 listopada 1981 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Wiedźma reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
22 maja 1982 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
20 czerwca 1982 |
Medea
Łuciuk Juliusz
postać: Hekate reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
20 czerwca 1982 |
Medea
Łuciuk Juliusz
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
20 czerwca 1982 |
Odrodzenie (wznowienie)
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wrzosek Kazimierz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
27 listopada 1982 |
Koncert f-moll
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 lutego 1983 |
Żydówka
Jacques F.F. Halevy
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
5 lutego 1983 |
Żydówka
Jacques F.F. Halevy
forma twórczości: role reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 maja 1983 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 maja 1983 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Coppelius reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 maja 1983 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
25 czerwca 1983 |
Eugeniusz Oniegin
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
1 października 1983 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: układ choreograficzny reżyseria: Bordowicz Maciej Z. teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
25 lutego 1984 |
Próba
Antal Fodor
postać: Przywódca prześladowców reżyseria: Fodor Antal teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
16 czerwca 1984 |
Anatol
Arthur Schnitzler
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bernhart Willibald teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
30 marca 1985 |
Pan Twardowski
Różycki Ludomir
postać: Pani Twardowska; Król Zygmunt reżyseria: Niesobska Janina teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
26 października 1985 |
Sen nocy letniej
Mendelssohn Felix
postać: Pigwa reżyseria: Veredon Gray teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 grudnia 1985 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1986 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1986 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Książę reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1986 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Don Kichot reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
31 maja 1986 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 stycznia 1987 |
Borys Godunow
Modest Musorgski
postać: Kaleka reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 marca 1987 |
Traviata
Verdi Giuseppe
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Coutance Guy teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
28 listopada 1987 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
16 października 1988 |
Doktor Ojboli
Czukowski Korniej wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Jonna teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
20 kwietnia 1990 |
Miłość do trzech pomarańczy
Joanna Walter
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
15 września 1990 |
Dobry diabełek
Gripari Pierre
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Kulesza Mirosław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
29 września 1990 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
24 listopada 1990 |
Klituś-Bajduś-Baju-Baju
Maria Kownacka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
5 stycznia 1991 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
2 lutego 1991 |
Paluszek
Jerzy Rochowiak
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chodyniecka-Kuberska Alicja teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
16 marca 1991 |
Brel
Jacques Brel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Pijewski Łukasz teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
17 maja 1991 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
1 czerwca 1991 |
Wielkoludy
Andrzej Maleszka
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
22 czerwca 1991 |
Wyższe sfery
Joanna Łupinowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
5 października 1991 |
Amadeusz
Peter Shaffer
forma twórczości: choreografia reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 grudnia 1991 |
Szewc Kopytko
Kornel Makuszyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
3 lutego 1992 |
Come Back
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Czerny Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
20 lutego 1992 |
Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
22 lutego 1992 |
Ptak
Suzanne Brunner
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
29 lutego 1992 |
Teatr wenecki
Angelo Beolco/Anonim Wenecki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Pijewski Łukasz teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
27 marca 1992 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
9 maja 1992 |
Koty
Waldemar Wolański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
13 września 1992 |
Wieczór Trzech Króli albo Co chcecie
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
17 października 1992 |
Dwa razy tak
Tom Jones
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
15 listopada 1992 |
Jacek i Placek
Kornel Makuszyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
6 grudnia 1992 |
Czupurek
Benedykt Hertz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 grudnia 1992 |
Brel
Jacques Brel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Knol Kazimierz teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
17 stycznia 1993 |
Ania i teatr
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
27 marca 1993 |
Szewc Kopytko
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
7 listopada 1993 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
forma twórczości: konsultacja ruchu scenicznego reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
11 grudnia 1993 |
Malutka czarownica
Preussler Otfierd
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
11 grudnia 1993 |
Malutka czarownica
Preussler Otfierd
forma twórczości: role reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
8 stycznia 1994 |
Lekarz mimo woli
Moliere
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Wilhelm Waldemar teatr: Teatr Lalki i Aktora „Pinokio”, Łódź
|
26 marca 1994 |
Brel
Jacques Brel
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
9 kwietnia 1994 |
Jaskółeczka
Jorge Amado wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Zespół teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
15 maja 1994 |
Sklep z zabawkami
Popescu Aleksander
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Miniatura”, Gdańsk
|
26 maja 1994 |
Usta milczą - dusza śpiewa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
11 czerwca 1994 |
W torebce babuni
Bass Eric
forma twórczości: konsultacja ruchu scenicznego reżyseria: Bass Eric teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
11 września 1994 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
15 października 1994 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
3 lutego 1995 |
Giewont
Jacek Chmielnik
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Chmielnik Jacek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
11 lutego 1995 |
Inspektor Psina
Pierre Gripari
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
22 kwietnia 1995 |
Carmen
Prosper Mérimée
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
6 maja 1995 |
Dziedzic
Carlo Goldoni
forma twórczości: choreografia reżyseria: Świder Stanisław teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
4 czerwca 1995 |
Pogromcy smoka
Nesib Edith
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Miniatura”, Gdańsk
|
22 czerwca 1995 |
50 lat minęło
Koncert jubileuszowy
forma twórczości: choreografia z J.Niesobską i H.Rutkowskim reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
25 czerwca 1995 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 sierpnia 1995 |
Niedopieszczona
Recital
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Szczerski Piotr (op.artystycz. teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
10 września 1995 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
20 października 1995 |
Bal w Savoyu
Paul Ábrahám
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
11 listopada 1995 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
18 listopada 1995 |
Podróże Guliwera
Swift Jonathan wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
14 grudnia 1995 |
Noc czterech księżyców
Federico García Lorca
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolańska Małgorzata teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
13 stycznia 1996 |
Harce na arce albo Szopka kabaretowa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Pietrasik Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
3 lutego 1996 |
Black&White
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Knol Kazimierz teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
22 lutego 1996 |
Fragment
Bogusław Schaeffer
forma twórczości: choreografia reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
3 marca 1996 |
Historia o żołnierzu
Igor Strawiński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Albrecht Rosen teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
30 marca 1996 |
Spotkamy się w Jerozolimie
Lenartowski Andrzej
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
26 maja 1996 |
Ale kino
Marek Wojtach
forma twórczości: choreografia reżyseria: Proszkowska Anna teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
20 października 1996 |
Szewc Kopytko
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
23 listopada 1996 |
Moja tajemnica
Wawiłow Danuta
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
13 grudnia 1996 |
Baśnie tysiąca i jednej nocy dla dorosłych
Anonim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Procházka Miro teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
23 lutego 1997 |
101 dalmatyńczyków
Dodie Smith
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr „Baj Pomorski”, Toruń
|
26 marca 1997 |
Różowy wujek
Wołek Jan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
19 kwietnia 1997 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
7 maja 1997 |
Szary smok
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
31 maja 1997 |
Kopciuszek
Szwarc Eugeniusz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
1 czerwca 1997 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Knol Kazimierz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
18 października 1997 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
18 października 1997 |
Przyjaciel wesołego diabła
Makuszyński Kornel
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
6 grudnia 1997 |
Pan Twardowski
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
30 grudnia 1997 |
Apetyt na czereśnie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 stycznia 1998 |
Szalona klasa
Ewa Marcinkówna
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 kwietnia 1998 |
Krawiec Pan Niteczka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
17 maja 1998 |
Pilot morski w tarapatach
Strindberg August
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 września 1998 |
Sklep z zabawkami
Popescu Aleksandru
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
10 października 1998 |
Ten zapomniany romans
Program składany
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
17 października 1998 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Żukrowski Wojciech
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
22 listopada 1998 |
O roku ów!
Mickiewicz Adam wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
19 grudnia 1998 |
Wesele
Czechow Antoni
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Fokin Walery teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
31 grudnia 1998 |
Kramik z piosenkami
Schiller Leon wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Donimirska Elżbieta teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 maja 1999 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
5 czerwca 1999 |
Czupurek
Benedykt Hertz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
16 października 1999 |
Skąpiec
Moliere
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
7 listopada 1999 |
Sklep z zabawkami
Popescu Aleksander
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 listopada 1999 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
10 lutego 2000 |
Tajemnicze znaki
Konopiński L., Ścisłowski W.
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
12 marca 2000 |
Księżniczka na ziarnku grochu
Andersen Hans Christian
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łupinowicz Joanna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 czerwca 2000 |
Miłość ci wszystko wypaczy
Rewia przebojów
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
16 września 2000 |
Nie opuszczaj mnie
Brel Jacques
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
23 września 2000 |
Wyspa demonów
Wolański Waldemar
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 listopada 2000 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
2 grudnia 2000 |
Dzikie łabędzie
Kazimiera Jeżewska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
18 grudnia 2000 |
Zabłąkani Trzej Królowie
Walczak Grzegorz
forma twórczości: opracowanie choreograficzne reżyseria: Walczak Grzegorz teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
11 lutego 2001 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Żukrowski Wojciech
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
24 marca 2001 |
Don Kichot
Waldemar Wolański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
10 czerwca 2001 |
Pan Twardowski
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
20 października 2001 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
26 października 2001 |
Suburbia
Bogosian Eric
forma twórczości: choreografia reżyseria: Hynek Tomasz teatr: Teatr Studyjny PWSFTviT, Łódź
|
27 października 2001 |
Wiktor i Klap
Pietrasik Tomasz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
3 lutego 2002 |
Czarnoksiężnik z Archipelagu
Ursula Le Guin
forma twórczości: choreografia reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
16 marca 2002 |
Królewna Śnieżka
Władysław Owczarzak
forma twórczości: choreografia reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
23 marca 2002 |
Szewc Kopytko i Kaczor Kwak
Makuszyński Kornel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
9 lutego 2003 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
15 marca 2003 |
Byczek Fernando
Leaf Munro, Lawson Robert
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
31 maja 2003 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
1 czerwca 2004 |
Mała Syrenka
Andersen Hans Christian wg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
9 października 2004 |
Baśń o pięknej Parysadzie
Bolesław Leśmian
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
23 października 2004 |
Montserat
Emmanuel Robles
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Królikiewicz Grzegorz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 listopada 2004 |
Obrona Sokratesa
Platon
forma twórczości: ruch sceniczny z Janiną Niesobską reżyseria: Królikiewicz Grzegorz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 lutego 2005 |
Nieznośne Słoniątko
Klimczuk Wiktor
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
10 czerwca 2005 |
Graj klezmerska kapelo. Wieczór najpiękniejszych piosenek żydowskich
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 października 2005 |
Skarb pirata Cynamona
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
15 października 2005 |
Jak wam się podoba? Las
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Studyjny PWSFTviT, Łódź
|
18 marca 2006 |
Skarb pirata Cynamona
Wolański Waldemar
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
7 października 2006 |
Baśń o rumaku zaklętym
Bolesław Leśmian
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
17 grudnia 2006 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 kwietnia 2007 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk
|
23 czerwca 2007 |
Ptasznik z Tyrolu
Zeller Karl
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Aigner Paweł teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
6 października 2007 |
Baśń o Grającym Imbryku
Marta Guśniowska
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
6 października 2007 |
Wielkomilud
Roald Dahl
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Płuszka Aneta teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
1 grudnia 2007 |
Pan Twardowski
Waldemar Wolański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
29 marca 2008 |
Tajemnica wesołego miasteczka
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
14 września 2008 |
Pantaleon i wizytantki
Mario Vargas Llosa
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
11 października 2008 |
Kot w butach
Robert Jarosz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
11 października 2008 |
Osiem świateł Chanuki
Isaak Bashewis Singer
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
28 grudnia 2008 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
12 września 2009 |
Niebieski piesek
Gyula Urbán
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
17 października 2009 |
Córka Króla Smoka
Cz`ao-Wei Li
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
27 listopada 2009 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 stycznia 2010 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wroński Lech teatr: Teatr Lalki, Maski i Aktora „Groteska”, Kraków
|
15 maja 2010 |
Pan Twardowski
Waldemar Wolański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
26 września 2010 |
Szewc Kopytko i kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Łomża
|
23 października 2010 |
W Dolinie Muminków
Tove Jansson
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
13 listopada 2010 |
Baśnie cygańskie. Romane paramisia
Jan Mirga
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
28 stycznia 2011 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
10 września 2011 |
Opowiadanie króla Wysp Hebanowych
Bolesław Leśmian
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Dragan Irena teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
8 października 2011 |
Kpiny i kpinki
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bieliński Mirosław teatr:
|
8 października 2011 |
Kpiny i kpinki
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bieliński Mirosław teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
10 grudnia 2011 |
Mężczyzna wart zachodu
Rosemary Friedman
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
25 kwietnia 2015 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
21 listopada 2015 |
Żabi cesarz
.
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
16 marca 2016 |
Kot w butach
Charles Perrault
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
7 października 2016 |
Skąpiec, albo sknera ukarany
Molière
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
8 marca 2017 |
Umrzeć ze śmiechu
Paul Elliott
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
30 września 2017 |
Pan Tadeusz (Impressia experientia)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
21 października 2017 |
Śpiąca królewna
Charles Perrault
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
19 maja 2018 |
Czerwony Kapturek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
9 czerwca 2018 |
Bajka do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka
Urszula Binkowska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
12 maja 2019 |
#KochajmySię
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bieliński Mirosław teatr: Teatr TeTaTeT, Kielce
|
19 września 2020 |
Ada i Kosmitek
Urszula Binkowska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|
29 maja 2021 |
Bajki Robotów, czyli Maszyna Do Spełniania Życzeń
Stanisław Lem
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Binkowska Urszula, Twardowski Włodzimierz teatr: Baśniowa Kawiarenka, Łódź
|