22 lipca 1960 |
Droga do sławy
Andrzej Nowicki
forma twórczości: role reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1960 |
Kabaret Starszych Panów
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
postać: Madia reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lipca 1962 |
Koncert
Hermann Bahr
postać: Anna reżyseria: Gorczycka Joanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1963 |
Kuluary
Henryk Bardijewski
postać: Dziewczyna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1963 |
Pocztówka z Neapolu
Stanisław Dygat
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1963 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Helenka reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1964 |
Ja i ty
Stefania Grodzieńska
forma twórczości: role reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1964 |
Podróżni
Jeremi Przybora
forma twórczości: role reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1964 |
Przymusowe lądowanie
Miklos Gyarfas
postać: Głos narzeczonej Adama/Panienka z poczty reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1964 |
Kabaret Starszych Panów
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
postać: Sasanna reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1965 |
Na rachunek abonenta
Ludwik Askenazy
postać: Hanka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1965 |
Czy to ty Izabelo?
Halina Krzyżanowska
postać: Izabella reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1965 |
Ten nieznajomy
Jerzy Krzysztoń
postać: Sekretarka reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1965 |
Twarze za szkłem
Zvonimir Bajsić
postać: Róża reżyseria: Bajsić Zvonimir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1965 |
Tryptyk
Jeremi Przybora
postać: Ekspedientka reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1965 |
Zdrada
Igor Gołosowski
postać: Panna Naliwajko reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1965 |
Kamień
Henryk Bardijewski
forma twórczości: role reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1966 |
W pół drogi do księżyca
Wasilij Aksionow
postać: Tania reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1966 |
Dzień orderu
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1966 |
Powrót mamy
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Diana reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1966 |
Tańczący jastrząb
Julian Kawalec
postać: Wiesława Jarzęcka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1966 |
Ballada o trzech synach Bulandy
Władysław Żesławski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1966 |
Błędne koło
Andrzej Kosowski
postać: Flora reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1966 |
Morska królewna
Julia Hartwig
postać: Królewna reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1966 |
Poczmistrz
Aleksander Puszkin
postać: Natasza reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1966 |
Może to dziś
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Witka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1966 |
Czterech z pianinem
Stanisław Tym
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1967 |
Nauka nie poszła w las
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1967 |
Królestwo Cichego Napędu
Jara Cimrman
postać: Królewna Bohunka reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Anusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1968 |
Agent z Vaduz
Andrzej Szypulski
postać: Lili reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1968 |
Szczur
Kazimierz Orłoś
postać: Dziewczyna reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1968 |
Ryk byłego lwa
Bruno Winawer
postać: Zula reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1968 |
Okno
Henryk Bardijewski
postać: Pani inżynier reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1968 |
Paweł i Wirginia
Zofia Chądzyńska
postać: Helena reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1968 |
Syn słońca - Faeton
Anna Maria Komornicka
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1968 |
Strzał w ogrodzie
Bohdan Petecki
postać: Helen Whiten reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1968 |
Po deszczu miękka ziemia
Michał Tonecki
postać: Ela reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1969 |
Pięć minut sławy
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Dorota reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1969 |
Zaklęty dwór
Walery Łoziński
postać: Jadzia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1969 |
Zaklęty dwór
Walery Łoziński
postać: Jadzia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 sierpnia 1969 |
Zaklęty dwór
Walery Łoziński
postać: Jadzia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1969 |
Legenda Tatr
Kazimierz Tetmajer-Przerwa
postać: Agnieszka Rzeszowska reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1969 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1969 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
postać: Królewna Wiolinka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1969 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1970 |
Walizeczka pełna heroiny
Donald Honig
postać: Stewardessa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1970 |
Łut szczęścia
Donald Honig
postać: Stewardessa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Helena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1970 |
Szczęściarz
Wojciech Żukrowski
postać: Tari reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1970 |
Saga rodu Forsyte'ów
John Galsworthy
postać: Marjorie Ferrar reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1970 |
Saga rodu Forsyte'ów
John Galsworthy
postać: Marjorie Ferrar reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1970 |
Saga rodu Forsyte'ów
John Galsworthy
postać: Marjorie Ferrar reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1970 |
Pułapka z mahoniu
Wiesław Andrzejewski
postać: Siostra Alice reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Diana reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Diana reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Diana reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Zbieg z wyspy świętej Heleny
Théo Fleischman
postać: Titina reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1970 |
Niepozorny ajent
Bruce Friedman
postać: Judy reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 1970 |
Wypad na Konduktorską
Jan Dobraczyński
postać: Małgorzata Mikołajska reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1970 |
Dwie czapki z bobra
Jan Grzędzielski
postać: Ewa Mączek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1970 |
Katastrofa na Warszawie Zachodniej
Zofia Chądzyńska
postać: Zuzanna reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1970 |
Wizyta pradziadka
Mariusz Kwiatkowski
postać: Ona reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1971 |
Jedna, jedyna wyśniona
Jeremi Przybora
postać: Pani Ćmielówna reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1971 |
Przed wyrokeim
Zofia Czartkowska-Jeżewska
postać: Dziewczyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1971 |
Dzwonią do drzwi - otwórz!
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Głos I reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1971 |
Arka z zabawkami
Edward Fiszer
postać: Sabina reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1971 |
Stary kolejarz
Jerzy Dobrowolski
forma twórczości: role reżyseria: Dobrowolski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1971 |
Pechowiec
Ludwik Górski
postać: Irena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1971 |
Dziewczyna w kanale
Sándor Csoóri
postać: Dziewczyna w gospodzie reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1971 |
Uprowadzenie
Henryk Bardijewski
forma twórczości: role reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1972 |
Zbrodnia w loży honorowej
Joanna Chmielewska
postać: Baśka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1972 |
Balet polski
Józef Ozga-Michalski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1972 |
Duch pani Genlis
Mikołaj Leskow
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1972 |
Mleko
Helena Sekuła
postać: Elżbieta Vetter reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 maja 1972 |
Nieszczęśliwy wypadek podczas niebowzięcia
Jeremi Przybora
postać: Oriana Gwizdoń reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1972 |
Romeo i Julia
Giovanni Guareschi
postać: Gina Filotti reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1972 |
Bożydarek, czyli sens życia
Bronisław Wiernik
postać: Ona reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1972 |
Archiwum
Henryk Bardijewski
postać: Ona I reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1972 |
Okno
Ireneusz Iredyński
postać: Ona reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1972 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Delfina de Nucingen reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1973 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1973 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1973 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1973 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1973 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1973 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1973 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 1973 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 kwietnia 1973 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1973 |
Orator
Ireneusz Iredyński
postać: Ona reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1973 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1973 |
Ballady i romanse
Tadeusz Kubiak
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1973 |
Siostra Kora
Julio Cortazar
postać: Siostra Kora reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1973 |
Wilki w nocy
Tadeusz Rittner
postać: Żanetta Dylska reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1973 |
Mąż dla naszej córki
Stefania Grodzieńska
postać: Córka reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1973 |
W pewnym miasteczku
Thomas Hardy
postać: Lucy Savile reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1973 |
Samobójstwo Olgi
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Krystyna reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Mata Hari reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1974 |
Pustynia
Piotr Müldner-Nieckowski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1974 |
To straszne
Maria Czubaszek
forma twórczości: role reżyseria: Dobrowolski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1974 |
Krótkie szczęśliwe życie Franciszka Macombera
Ernest Hemingway
postać: Margot reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1974 |
Klatka czyli Zabawa rodzinna
Bohdan Drozdowski
postać: Klara reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1974 |
Scardanelli
Stephan Hermlin
postać: Susette Gontard reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Krystyna Hemerling reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Krystyna Hemerling reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1974 |
Cymelium
Jerzy Sulima-Kamiński
postać: Asystentka reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Lucy Zukerowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Lucy Zukerowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1975 |
Brylantowa wykałaczka
Maria Czubaszek
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Lucy Zukerowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1975 |
Słuchowisko (Mały Tryptyk)
Ireneusz Iredyński
postać: Ona reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1975 |
Idy marcowe
Jerome Kilty
postać: Kleopatra reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1975 |
Wszystko po drodze
Maciej Zembaty
forma twórczości: role reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1975 |
Mój piękny złoty koń
Wanda Chotomska
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1975 |
Mikroklimat
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Monika reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełlowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Teresa Kociełłowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1975 |
Mozart
Andrzej Szypulski
postać: Młodsza kobieta reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1975 |
Pechowa trzynastka czyli cierniste ścieżki występku
Adam Kreczmar
postać: Maja Kwiecień reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1975 |
Śmierć Cody Mardena
Jonathan Craig
postać: Leda Walles reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1976 |
Nawiedzony dom
Joanna Chmielewska
postać: Krystyna Chabrowicz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1976 |
Na wieczną rzeczy pamiatkę
Erskine Caldwell
postać: Ewa Grayson reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1976 |
Ten nieznajomy
Jerzy Krzysztoń
postać: Sekretarka reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1976 |
Dziewięć lat
Jerzy Szaniawski
postać: Anna Mey reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1976 |
Małżeństwo i rozwód
Maria Czubaszek
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Emilia Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1976 |
Wszystko przed nami
Krystyna Bronżewska
postać: Ona reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1977 |
Lalka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1977 |
Sceny historyczne
Henri-Pierre Cami
postać: Małgorzata Burbońska/Wezuwia reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1977 |
Pisane na wodzie
Vicki Baum
postać: Pani reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1977 |
Pisane na wodzie
Vicki Baum
postać: Pani reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1977 |
Ewa
Andrzej Legrecki
postać: Ewa reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 marca 1977 |
Pozbyć się Georga
Robert Arthur
postać: Laura reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1977 |
Balladyna
Jeremi Przybora, Juliusz Słowacki
postać: Alina reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 sierpnia 1977 |
Porwanie
Ireneusz Iredyński
postać: Żona reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1977 |
Przygoda
Michelangelo Antonioni
postać: Klaudia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1978 |
Rodzina Poszepszyńskich
Jacek Janczarski, Maciej Zembaty
postać: Sylwia reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1978 |
Wdowa
Małgorzata Holender
postać: Ona reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1978 |
Dwa tysiące na minutę
Janusz Osęka
postać: Żona reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1978 |
Herbatka we dwoje
Krystyna Bronżewska
postać: Joanna reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1978 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1979 |
Otwieracz
Ewa Szumańska
forma twórczości: role reżyseria: Knoch Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1979 |
Nie było nas, był las
Włodzimierz Perzyński
postać: Maria Lipecka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1980 |
Papiery Asperna
Henry James
postać: Panna Tita reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1980 |
Dacza
Ireneusz Iredyński
postać: Maria reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1981 |
Po balu
Filip Bajon
postać: Magda reżyseria: Bajon Filip, Bajon Filip teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1981 |
Urlop zdrowotny
Stanisław Bieniasz
postać: Wanda reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1981 |
Kiciokaś albo karykaturzysta Nr.1
Andrzej W. Pastuszek
postać: Kiciokaś reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1981 |
Zeszyty w niebieskiej okadce
Krystyna Bronżewska
postać: Ona reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 maja 1981 |
Wielka kariera
John Braine
postać: Alicja Aisgill reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 maja 1981 |
Wielka kariera
John Braine
postać: Alicja Aisgill reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 1981 |
Wielka kariera
John Braine
postać: Alicja Aisgill reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 1981 |
Wielka kariera
John Braine
postać: Alicja Aisgill reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1981 |
Wielka kariera
John Braine
postać: Alicja Aisgill reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1981 |
Marzena w krainie obfitości
Bożena Hampel
postać: Marzena reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1984 |
Etiuda C-Dur
Halina Krzyżanowska
postać: Marcjanna Górka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1984 |
Szczur
Grzegorz Walczak
postać: Ewa reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1984 |
Martwa natura
Paweł Mossakowski
postać: Malarka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1985 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
postać: Grudówna reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1985 |
Ostatni kadr
Anonim
postać: Pasażerka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1985 |
Tarabumba
Jerzy Lutowski
postać: Ona reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1990 |
Różowe krowy i szare scandalie
Michał Choromański
postać: Doktorowa Podkańska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1990 |
Różowe krowy i szare scandalie
Michał Choromański
postać: Doktorowa Podkańska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1990 |
Różowe krowy i szare scandalie
Michał Choromański
postać: Doktorowa Podkańska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1994 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Czarownica reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1995 |
Pole 13
Zbigniew Figat
postać: Sonia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 2000 |
W cieniu olbrzyma
Anna Onichimowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|