5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
26 stycznia 1997 |
Kawaler srebrnej róży
Richard Strauss
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pizzi Pier Luigi teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
12 marca 1997 |
Rigoletto
Verdi Giuseppe
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Deflo Gilbert teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
17 maja 1997 |
Chopin
Giacomo Orefice
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Znaniecki Michał teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 grudnia 1998 |
Don Giovanni
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 stycznia 1999 |
Rigoletto (wznowienie)
Verdi Giuseppe
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Deflo Gilbert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 1999 |
Madame Butterfly
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 września 1999 |
Fortepianissimo
Fryderyk Chopin
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Panna Julia
Strindberg August wg
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 grudnia 1999 |
Viva Moniuszko, viva Verdi ...
Wielkie chóry operowe
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 stycznia 2000 |
Tankred
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2000 |
The Music Programme
Roxana Panufnik
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 maja 2001 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Muchamiedow Irek, wg Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2001 |
Siedem grzechów głównych
Weil Kurt
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 kwietnia 2002 |
Oniegin
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 2002 |
Peleas i Melizanda
Debussy Claude
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 maja 2002 |
Wesoła wdówka
Lehar Franz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 grudnia 2002 |
Don Giovanni
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2003 |
Podróż do Reims
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 czerwca 2003 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 listopada 2003 |
Sera
Henrik Hellstenius
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2003 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
forma twórczości: reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2003 |
Coś jakby
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2003 |
Potępienie Fausta
Hector Berlioz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 2004 |
Tosca
Puccini Giacomo
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Romagnoli Gianmaria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 listopada 2004 |
Balanchine i muzy
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Balanchine George, Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2004 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 kwietnia 2005 |
Aida
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Manoli Roberto Lagana teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Bridges of time
Anatol Webern
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa, asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2006 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Harnasie
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent scenografa wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
III Symfonia "Pieśń o nocy"
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent scenografa wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Stabat Mater
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent scenografa wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 2006 |
Bal u księcia Orlovsky`ego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 lutego 2007 |
W krainie czarodziejskiego ...
Mozart Wolfgang Amadeusz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Redo-Dobber Beata teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2007 |
Oniegin
Czajkowski Piotr
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 maja 2007 |
Cyrulik sewilski. Zabawa tancerska
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Plaza Jose Carlos teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 października 2007 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Karol Kurpiński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Józefowicz Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 listopada 2007 |
Opowieści Hoffmanna
Jacques Offenbach
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kupfer Harry teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 2007 |
W polskim dworze
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 marca 2008 |
Łucja z Lammermooru
Gaetano Donizetti
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Znaniecki Michał teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 kwietnia 2008 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: asystent scenografa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 października 2008 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wilson Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 listopada 2008 |
Anna Karenina
Rodion Szczedrin
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Ratmansky Alexei teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 lutego 2009 |
Dwa słowa
Wieczór operowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 marca 2009 |
Tristan
Richard Wagner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 października 2010 |
Pasażerka
Mieczysław Weinberg
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pountney David teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 stycznia 2011 |
Trojanie
Hector Berlioz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Padrissa Carlus teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 kwietnia 2011 |
Turandot
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 grudnia 2011 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Korczakowska Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 lutego 2012 |
Senso
Marco Tutino
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Ana de Hugo teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 marca 2012 |
Latający Holender
Richard Wagner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2012 |
Medeamaterial
Pascal Dusapin
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 maja 2012 |
Słowik
Igor Strawiński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Petrov Alexander teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 października 2012 |
Manon Lescaut
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 stycznia 2013 |
Don Carlo
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Decker Willy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 lutego 2013 |
Sprawa Makropulos
Leoš Janáček
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Marthaler Christoph teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2013 |
Lady Sarashina
Péter Eötvös
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Amagatsu Ushio teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2013 |
Qudsja Zaher
Paweł Szymański
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Nekrošius Eimuntas teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 maja 2013 |
Projekt 'P'
Jagoda Szmytka
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Zadara Michał, Blecharz Wojtek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
2 października 2013 |
Diabły z Loudun
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Warner Keith teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 października 2013 |
Hamlet
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 grudnia 2013 |
Jolanta
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 grudnia 2013 |
Zamek Sinobrodego
Béla Bartók
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 marca 2014 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 marca 2014 |
Obsesje
Mieczysław Karłowicz
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof, Wesołowski Emil, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 kwietnia 2014 |
Lohengrin
Richard Wagner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: McDonald Antony teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 kwietnia 2014 |
Projekt 'P'
Sławomir Wojciechowski
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Garbaczewski Krzysztof, Garbaczewski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2014 |
Moby Dick
Eugeniusz Knapik
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 października 2014 |
Kupiec wenecki
Andrzej Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Warner Keith teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 lutego 2015 |
Pupa
Stanisław Syrewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 lutego 2015 |
Maria Stuart
Gaetano Donizetti
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Leiser Moshe, Caurier Patrice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 maja 2015 |
Powder Her Face
Thomas Adès
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 maja 2015 |
Projekt 'P'
Katarzyna Głowicka
forma twórczości: asystent scenografa, asystent scenografa reżyseria: Borczuch Michał, Borczuch Michał teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 maja 2015 |
Casanova w Warszawie
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 czerwca 2015 |
Wilhelm Tell
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pountney David teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 listopada 2015 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pountney David teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2015 |
Poskromienie złośnicy
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 stycznia 2016 |
Łaskawość Tytusa
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Hove van Ivo teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 marca 2016 |
Salome
Richard Strauss
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 kwietnia 2016 |
Burza
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 czerwca 2016 |
Tristan i Izolda
Richard Wagner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 maja 2017 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 czerwca 2017 |
Umarłe miasto
Erich Wolfgang Korngold
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 października 2017 |
Eros i Psyche
Ludomir Różycki
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 stycznia 2018 |
Peleas i Melizanda
Claude Debussy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Mitchell Katie teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2018 |
Dama kameliowa
John Neumeier
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 maja 2018 |
Ognisty Anioł
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 czerwca 2018 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Chyra Andrzej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 października 2018 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Weiss Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
2 grudnia 2018 |
Król Roger
Karol Szymanowski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 lutego 2019 |
Tosca
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2019 |
Fredriana
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Drzewiecki Conrad, Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 kwietnia 2019 |
Billy Budd
Benjamin Britten
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Miskimmon Annilese teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 lutego 2020 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 września 2020 |
Korsarz
Adolphe Adam
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Marius Petipa, Manuel Legris teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 października 2020 |
Werther
Jules Massenet
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Decker Willy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 października 2021 |
Fidelio
Ludwig van Beethoven
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Fulljames John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 grudnia 2021 |
La Bohème
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2022 |
Dracula
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 października 2022 |
Chorus Opera
.
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Erkkilä Jere teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 stycznia 2023 |
Moc przeznaczenia
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|