27 kwietnia 1985 |
Na czworakach
Tadeusz Różewicz
postać: Uczestnik delegacji, pogrzebu, konsylium lekarskiego reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
7 lipca 1985 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Chudy Marynarz reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 marca 1986 |
Kandyd, czyli optymizm
Voltaire
postać: Żołnierz IV, Król II, Iman, Zawias I reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
16 listopada 1986 |
Upiory
Henrik Ibsen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
16 listopada 1986 |
Upiory
Henrik Ibsen
postać: Oswald Alwing reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
26 lutego 1988 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Obywatel II reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 maja 1988 |
Dzieci Arbatu
Anatolij Rybakow
postać: Oddziałowy reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 marca 1989 |
Ósmy krąg
Władimir Wysocki
postać: Łagiernik reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 czerwca 1989 |
Brudne czyny
Marek Hłasko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Markowska Ewa teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 czerwca 1989 |
Brudne czyny
Marek Hłasko
postać: Marek reżyseria: Markowska Ewa teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 marca 1990 |
Bambuko, czyli Skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
postać: Goniec II reżyseria: Sierosławska Barbara teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Aptekarz Dreckenkopf reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Chasyd reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Czekista reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Ławnik reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Mieszkaniec Kijowa reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Reżyser Kummel reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1990 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Uczestnik procesji reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
7 października 1990 |
Historia konia
Lew Tołstoj
postać: Bobryński reżyseria: Rozowski Mark teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1991 |
Miazga
Jerzy Andrzejewski
postać: Prezes reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
12 września 1991 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Venticelli reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 października 1991 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Makowiecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 października 1991 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Śmigalski reżyseria: Makowiecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
31 grudnia 1991 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Sąsiad reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
29 marca 1992 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hrabia Szarm reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 maja 1992 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Tragarz-Oprawca reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 stycznia 1993 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Mrukiozo reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 maja 1993 |
Matka Joanna od Aniołów
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ksiądz Józef Suryn reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 września 1993 |
Upadek
Albert Camus
forma twórczości: role reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
4 maja 1994 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Brat Jan reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 listopada 1994 |
Kasia z Heilbronnu albo próba ognia
Heinrich von Kleist
postać: Herold reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
19 marca 1995 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Wędrowiec reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 czerwca 1995 |
Gracz
Fiodor Dostojewski
postać: Gracz reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1995 |
Mewa
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1995 |
Mewa
Antoni Czechow
postać: Siemion Miedwiedienko reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 maja 1996 |
Improwizacje wrocławskie
Jean Giraudoux
postać: Saint-Ysles reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 listopada 1996 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Jimy reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Zomowiec reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Komendant obozu dla internowanych reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Komendant obozu reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Kierownik sali reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Beta I-Komendant obozu reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1998 |
Historia PRL według Mrożka
Sławomir Mrożek
postać: Beta I reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 listopada 1998 |
Wrocławski Dzwon Grzesznika
Roman Kołakowski
postać: Kuglarz I - Hans reżyseria: Bielawski Zygmunt teatr: Impart, Wrocław
|
13 lutego 1999 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Archanioł II, Drwal I reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 września 1999 |
Doktor Faustus
Tomasz Mann
postać: Dr Kranich reżyseria: Das Gemüse teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 kwietnia 2000 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Elf na służbie Tytanii reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 kwietnia 2000 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 lutego 2001 |
Przygody Hucka Finna, czyli O czym dziś napisałby Mark Twain
Roman Kołakowski
postać: Baron Samedi reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 listopada 2001 |
Przypadek Klary
Dea Loher
postać: Gotfryd reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 2002 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Rycerz Czarny reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 stycznia 2003 |
Od dziś będziemy dobrzy
Sala Paweł
postać: Brat Felix reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
31 grudnia 2003 |
Mizantrop
Molière
postać: Woźny reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 kwietnia 2004 |
Bajka o sercu ze strychu
Maciej Kowalewski
postać: Połączenie Nerwowe reżyseria: Kowalewski Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 października 2004 |
Zdarzenia na brygu Banbury
Witold Gombrowicz
postać: Sternik reżyseria: Kijak Ula teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
29 stycznia 2005 |
Mit: Kordian (collage romantyczny)
Juliusz Słowacki
postać: Diabeł/Spiskowiec i inni reżyseria: Sobociński Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
7 października 2005 |
Chiny
Miłogost Reczek
postać: Syn reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
7 stycznia 2006 |
Wieczór Jubileuszowy
forma twórczości: role reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
16 grudnia 2007 |
Juliusz Cezar
William Shakespeare
postać: Kaska reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
16 stycznia 2009 |
Dzieje grzechu
Krzesimir Dębski
postać: Bodzanta reżyseria: Kękuś-Poks Anna teatr: Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
|
25 czerwca 2010 |
Pani z morza
Henrik Ibsen
postać: Arnholm reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
5 marca 2011 |
Tęczowa Trybuna 2012
Paweł Demirski
postać: Ikona reżyseria: Strzępka Monika teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
12 kwietnia 2012 |
Czy pan to będzie czytał na stałe?
Michał Kmiecik, Marzena Sadocha
forma twórczości: role reżyseria: Kmiecik Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 grudnia 2012 |
Courtney Love
Paweł Demirski
postać: Everett True; Pan Darek reżyseria: Strzępka Monika teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 kwietnia 2015 |
Dziadów część III
Adam Mickiewicz
postać: Starosta reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 kwietnia 2015 |
Dziadów część III
Adam Mickiewicz
postać: Wysocki reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 kwietnia 2015 |
Dziadów część III
Adam Mickiewicz
postać: Żegota reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 października 2015 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Ojciec Alfonsa/Hrabia de Pena Velez (gościnnie) reżyseria: Wojtyszko Maciej, Wojtyszko Adam teatr: Teatr Rozrywki, Chorzów
|
20 lutego 2016 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Starosta reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 lutego 2016 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Wysocki reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 lutego 2016 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Żegota reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 maja 2016 |
Yemaya Królowa Mórz
Małgorzata Sikorska-Miszczuk
postać: Tata Omara (gościnnie) reżyseria: Majewska Martyna teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
30 września 2017 |
Burza
William Shakespeare
postać: Prospero (gościnnie) reżyseria: Zákostelecký Marek teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
27 października 2017 |
Państwo wg Platona
Platon
forma twórczości: role reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Teatr Polski w Podziemiu, Wrocław
|
18 maja 2018 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Capuletti (gościnnie) reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Miejski , Gliwice
|
3 listopada 2018 |
Spólnota
.
forma twórczości: role reżyseria: Streker Marta teatr: Teatr Układ Formalny, Wrocław
|
22 marca 2019 |
Medea
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Narrator (gościnnie) reżyseria: Szczepanek Tomasz teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
1 czerwca 2019 |
Motyl
Małgorzata Sikorska-Miszczuk
forma twórczości: role reżyseria: Liber Marcin teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
3 października 2019 |
Leśni. Apokryf
Agnieszka Wolny-Hamkało
postać: Komendant reżyseria: Streker Marta teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 listopada 2020 |
Aktorzy prowincjonalni. Autobiografie
Tomasz Śpiewak
forma twórczości: role reżyseria: Borczuch Michał teatr: Teatr Polski w Podziemiu, Wrocław
|
26 marca 2021 |
Kaligula
Albert Camus
postać: Patrycjusz reżyseria: Czechowski Robert teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 września 2021 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Doktor Spivey reżyseria: Iber Cezary teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
5 grudnia 2021 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
forma twórczości: role reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|