19 listopada 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Podszewka reżyseria: Englert Jan teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
11 lutego 2002 |
A wódki nie starczy
Michaił Zoszczenko
postać: Gorbuszkin reżyseria: Grochoczyński Tomasz, Morawski Cezary teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
11 lutego 2002 |
A wódki nie starczy
Muza Pawłowa
postać: Petent reżyseria: Grochoczyński Tomasz, Morawski Cezary teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
11 lutego 2002 |
A wódki nie starczy
Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
postać: Stasik Marchocki reżyseria: Grochoczyński Tomasz, Morawski Cezary teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
29 kwietnia 2002 |
Legoland
Dirk Dobbrow
postać: Romie reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
18 października 2003 |
Pan inspektor przyszedł
John Boynton Priestley
postać: Eryk Birling reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 grudnia 2003 |
Piaskownica w piaskownicy
.
postać: On (gościnnie) reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 marca 2004 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Eon reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 października 2004 |
Ryszard II
Shakespeare William
postać: Kapitan Walijczyków reżyseria: Seweryn Andrzej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
4 grudnia 2004 |
111
Tomasz Man
postać: Syn reżyseria: Klynstra Redbad teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 marca 2005 |
Piaskownica
Michał Walczak
postać: On reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 maja 2005 |
Eschatologiczne przeczucia Pana Cogito
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: przedstawienie impresaryjne
|
16 października 2005 |
Kosmos
Witold Gombrowicz
postać: Luluś reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 marca 2006 |
Pierwszy raz
Walczak Michał
postać: On reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 października 2006 |
Poduszyciel
Martin McDonagh
postać: Michał reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 2007 |
Chłopcy z Placu Broni
Ferenc Molnár
postać: Nemeczek reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 grudnia 2007 |
Opowiadania dla dzieci
Isaak Bashewis Singer
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
3 marca 2008 |
Próby
Bogusław Schaeffer
forma twórczości: role reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
12 grudnia 2008 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Drugi Strażnik reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 czerwca 2009 |
Marat/Sade
Peter Weiss
postać: Jack reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
4 grudnia 2009 |
Stand-up stolyca
.
forma twórczości: role teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
24 kwietnia 2010 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Majordomus reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 stycznia 2011 |
Rekonstruktor
Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Walczak Michał teatr: Laboratorium Dramatu, Warszawa
|
1 czerwca 2011 |
Koziołek Matołek
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
21 października 2011 |
Prolog
Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa
|
4 lutego 2012 |
Aktor
Cyprian Kamil Norwid
postać: Książę Filemon/Sąsiad reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 kwietnia 2012 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Agistos reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Kelner reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Feliks reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Barman reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 listopada 2012 |
Wichrowe Wzgórza
Julia Holewińska, Kuba Kowalski
postać: Heathcliff reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
15 lutego 2014 |
Mizantrop
Molière
postać: Alcest reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy, Warszawa
|
3 maja 2014 |
Dolce Vita
Julia Holewińska, Kuba Kowalski
postać: Marcello reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 września 2015 |
Improwizacje#7
Agata Duda-Gracz
forma twórczości: role teatr: Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław
|
7 lipca 2017 |
Dzień świra
Marek Koterski
forma twórczości: role reżyseria: Kołaczkowski Marcin teatr: Teatr Kamienica, Warszawa
|
2 września 2017 |
Trzecia młodość Bociana
Simon Moss
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Emilian teatr: Teatr Kamienica, Warszawa
|
14 października 2017 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
forma twórczości: role reżyseria: Reszka Grzegorz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
9 czerwca 2018 |
Sonata jesienna
Ingmar Bergman
forma twórczości: role reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr WARSawy, Warszawa
|
11 września 2020 |
A to mi rybka!
Francis Veber
postać: Jean-Pierre reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Capitol, Warszawa
|